G Livelab Tampere
-
Ennakkotilauksien tekeminen on toistaiseksi poissa käytöstä
-
Irina
30.3.Sat21:00 -
Timo Kahilainen Just in Time (albumijulkkarit)
3.4.Wed19:00 -
Tuure Kilpeläinen
4.4.Thu19:00 -
Yle Perjantai: Pakko saada diagnoosi
5.4.Fri16:30 -
Silvennoinen & Hela & Band
5.4.Fri21:00 -
Iisa
6.4.Sat21:00 -
emma & matilda (lisäkeikka) + Annika Pudas
7.4.Sun19:00 -
Tampere Biennale: Kumpuvaara – Rautiola – Ranta: Toisia todellisuuksia
10.4.Wed21:30 -
Edu Kettunen: Välkkylän Kino
11.4.Thu19:00 -
Aavikko
12.4.Fri21:00 -
Tampere Filharmonia esittää: Juuret risteyksissä
13.4.Sat14:00 -
Viitasen Piia: Ihmisen aika
13.4.Sat21:00 -
Marko Haavisto & Poutahaukat
17.4.Wed19:00 -
John Surman Quartet: Words Unspoken (UK)
18.4.Thu19:00 -
Irish Festival 2024: Tempest (IRL) + Trio Salamankka
19.4.Fri21:00 -
Eve Risser Red Desert Orchestra: Eurythmia
23.4.Tue19:00 -
Iron Country Sisters
25.4.Thu19:00 -
Sepikka (levynjulkaisukiertue) + Pambikallio (duo)
26.4.Fri21:00 -
Laura Närhi: Mä elän 2024
27.4.Sat21:00 -
Emmi Uimonen & The Wind Machine
2.5.Thu19:00 -
Kebu: Synthesizer Legends Tour 2024
3.5.Fri21:30 -
Emma Salokoski & Maria Ylipää: Kauniita piikkejä
4.5.Sat20:00 -
Josephine Foster (US) + Joose Keskitalo
6.5.Mon19:00 -
Puolustusvoimien varusmiessoittokunta: Hyvää ja kaunista
8.5.Wed19:00 -
Timo Lassy Trio
9.5.Thu19:00 -
Mikko Joensuu
11.5.Sat19:00 -
Dominic Miller: The Vagabond Tour
14.5.Tue19:00 -
Kirkon juhlat: Groovy gospel club
16.5.Thu21:30 -
Kirkon juhlat: Uskonnot ja Turvallisuus
17.5.Fri16:00 -
Kirkon juhlat: Kanala & Kallio: Psykologinen turvallisuus - voimana toivo
17.5.Fri19:30 -
Kirkon juhlat: Mitä helvettiä -jatkoklubi
17.5.Fri22:30 -
Kirkon juhlat: Nuoret ja johtajuus
18.5.Sat14:00 -
Kirkon juhlat: Mihin olet menossa kirkko?
18.5.Sat17:00 -
Kirkon juhlat: Sadinmaan rippikoulu
18.5.Sat19:00 -
Oddarrang
22.5.Wed19:00 -
Dalindèo: Tropicalia Nordica
25.5.Sat21:00 -
Aki Takase (JP) & Han Bennink (NL)
30.5.Thu19:00 -
Steve 'n' Seagulls
1.6.Sat21:00 -
Tampere Guitar Festival: Mario Parizek (AUT) & Deodato Siquir Trio (MOZ/FIN)
6.6.Thu21:00 -
Rättö ja Lehtisalo
7.6.Fri21:00 -
Aukusti Koivisto
8.6.Sat20:00 -
Napanderfest 2024: Martti Servo & Napander
21.6.Fri21:00 -
Joel Hallikainen: 40 vuotta laulujen tiellä
22.6.Sat19:00 -
Jonna Tervomaa Stripattuna
28.6.Fri21:00 -
Litku Klemetti (Duo) + Maa ilmasta
29.6.Sat21:00 -
Pekka Nisu + Mary Ann Hawkins + Elias Gould (soolo)
6.7.Sat20:00 -
Robert Finley (US)
9.7.Tue19:00 -
The 69 Eyes
19.7.Fri21:00 -
Värttinä + Eve Crazy & Mar Yo
20.7.Sat20:00 -
Verneri Pohjola: Exotic Matter
26.7.Fri20:00 -
22-Pistepirkko
27.7.Sat21:00 -
The Stance Brothers
22.8.Thu19:00 -
John Paul White (US)
3.11.Sun19:00